IPTV kurulum bilgileri

MAXİ GO UYGULAMAMIZI İNDİRİN !

 Windows PCMac OS – Android

 

ANDROİD MAXİ GO KURULUMU:

Uygulamamız tüm android cihazlarda yüksek performans sergilemektedir. Uygulama kurulumu ve yapılandırması oldukça basittir. Google play store dan indireceğiniz mavi go uygulamamıza bizim vereceğimiz kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak otomatik yüklenen kanal listesi ile kullanıma başlayabilirsiniz.

 

SMART İPTV UYGULAMASI KURULUMU:

Akıllı TV lerde uygulama mağazalarından indireceğiniz “Smart iptv” uygulamasını kurduktan sonra tv de uygulama üzerinden kart bilgileriniz ile 5 – 6 euro bedeli ödeyerek uygulamayı ömür boyu lisansladıktan sonra https://siptv.app/mylist/ adresinden size verilen yayın linkinizi url kısmına yazıp tv tizin mac adresini mac bölümüne yazın ve send butonuna basın. Kanalların yüklendiği uyarısından sonra tv de programı kapatıp açtığınızda kanallarınız yüklenecektir.

 

NEXT 2000 HD FTA IPTV KURULUMU

Next 2000 HD cihazına iptv yükleme ve xtream ayarları ile kurulum nasıl yapılır sorusunun cevabını resimli anlatım ile sitemizde bulabilirsiniz. Next 2000 HD minix iptv için X panel (xtream) hesabı oluşturma. Günümüz şartlarında iptv çok popüler olduğu için artık bir çok cihaz iptv panelleri için uyumlu hale geldi. Artık cihazlarda url, port, kullanıcı adı ve şifre girerek içerisinde 1000 lerce canlı yayın ve 1000 lerce film dizi belgesellerin bulunduğu içerikler X paneli kullanarak erişebiliyoruz.

Şimdi bunları 2000 HD cihazınıza nasıl gireceğimizi anlatalım.

Satın almış olduğunuz iptv hesapları kişisel olduğu için genelleme yaparak anlatacağım.

Next 2000 cihazınızdan IPTV tuşuna basıyoruz. Daha sonra kumandadan SAT tuşuna basarak kategori seçimini yapıyoruz ve X panel bölümüne giriyoruz. Sonrasında kumandamızın KIRMIZI tuşuna basarak X Panel ayar kısmına giriş yapıyoruz. İlk kes sunucu gireceksek sunucu 1 e giriyoruz. Alt satırdaki URL kısmına gelip OK tuşuna basıyoruz ve trpix.net iptv nin size vermiş olduğu URL bilgilerini giriyoruz ve KIRMIZI tuşa basıp kaydediyoruz. Yine trpix.net iptv tarafından size verilen port numaralarını PORT kısmına giriyoruz ve KIRMIZI tuş ile yeniden kaydediyoruz. Sırayla iptv kullanıcı adı ve şifrenizi girerek KIRMIZI tuş ile kaydediyoruz.